Haber

AK Parti Milletvekili Adayı Tıskaoğlu Halk Pazarında Duygusal Anlar Yaşattı

AK Parti milletvekili adayı Nejdet Tıskaoğlu, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri için destek istediği halk pazarında esnafın gizlediği afişi göstererek duygulu anlar yaşadı.

Tıskaoğlu, 14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde AK Parti’ye verdiği destek için doğup büyüdüğü ilçedeki esnafa teşekkür etti. 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi için halktan bir kez daha sandık başına gitmelerini isteyen Tıskaoğlu, vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermelerini istedi.

Bu sırada doğup büyüdüğü ilçede vatandaşlarla bir araya gelen Tıskaoğlu, bir esnafa “Sayın Cumhurbaşkanım inanmazsınız burada afişinizi taşıyorum alamadık” dedi. Milletvekilliği yapacaksın ama senin yerin her zaman bu milletin kalbinde olacak, seni 1. milletvekili adayı olarak görmek isteriz.” . Tıskaoğlu ise doğup büyüdüğü Kilimli’de birçok anısı olduğunu söyleyerek gözyaşlarını tutamadı.

Esnaf ziyaretlerini sürdüren Nejdet Tıskaoılu, vatandaşları sandığa gitmeye davet ederek, “14 Mayıs’ta olduğu gibi 28 Mayıs’ta da hemşehrilerimiz ve tüm Zonguldaklı seçmenlerimizi birlikte sandığa gitmelerini rica ediyoruz. İrademizi sandığa yansıtın. 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a oy verelim, Cumhurbaşkanımıza sahip çıkalım” – ZONGULDAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu