Yaşam

LANCÔME CİLT BİLİMİ KULÜBÜ İLE CİLDİNİZİN GELECEĞİNİ KEŞFEDİN!

87 yıllık tecrübesiyle Lancôme, Lancôme Skin Science Club ile sunulan özel deneyim alanlarında, cilt bakım ürünlerini vazgeçilmez kılan etken maddelerle zenginleştirilmiş formülleri ve bunların arkasındaki cilt bilimi teknolojisini keşfetmenizi sağlıyor. 8 – 19 Nisan tarihleri ​​arasında Akaretler Sıraevler No:37’de ziyaretçilerini ağırlayacak olan Lancôme Cilt Bilimi Kulübü, 3 katlı alanın her odasında farklı deneyimler ve kişiye özel hizmetler sunacak.

Beauty-Tech odasında 13 klinik cilt parametresi üzerinden kişiye özel cilt analizi yapan Skin Screen cilt görüntüleme cihazı ile cildinizin ihtiyacına yönelik Lancôme ürünleri ile buluşacak; Aktif bileşenlerle zenginleştirilmiş formülleri olan Lancôme cilt bakım ürünlerini keşfedin ve Rénergie odasında uzmanlardan cilt bakımının geleceğini dinleyin. Gölge bulucu cihaz ile Lancôme makyözü eşliğindeki makyaj atölyesinde teninize en uygun fondöten rengini keşfedebilir, kişiye özel favori makyaj tüyolarını öğrenebilirsiniz.


Lancôme Skin Science Club’da deneyimleyebileceğiniz bir diğer eşsiz hizmet ise özel randevu sistemi ile kabin bakımları… Menüsünde, Advanced Genifique Serum’un benzersiz formülünü birleştiren rahatlatıcı “Light and Youth Care”, Pro-Radiance Booster ultra ses dalgası teknolojisi ile cilt bariyerini güçlendirir. ”; Lancôme Absolue uzmanlığından güç alan Cryo – Sculptor Care, sıcak masajın tam uyumunu soğuk masajla birleştirerek cildinizi anında yeniden şekillendirilmiş, sıkı ve dolgun hissettirecek; “Pırıltılı ve Gençlik Bakımı” ve “Cilt Sıkılaştırıcı ve Sıkılaştırıcı Bakım” gibi farklı ihtiyaçlara yönelik seçenekler sunan kabin bakımları, sonrasında uygulanan özel Absolue Fusion yüz ve dekolte masajı, maske ve rahatlatıcı el masajı ile misafirlere eşsiz bir deneyim yaşatacak. .

Cilt biliminin en son teknolojisini bir araya getirerek eşsiz bir deneyim sunacak olan Lancôme Cilt Bilimi Kulübü’nde, Lancôme’un Paris’in hoşluk anlayışını dünyadaki tüm hanımlarla paylaşmak ve onların ışıl ışıl parıldamasını sağlamak üzerine kurulu hoşluk felsefesi… Lancôme Cafe’de cilt biliminin en son teknolojisi ile baştan sona cinsiyetinizi teninizde ortaya çıkaracaksınız. Güzelce gelecek özel lezzetleri deneyimleyerek tamamlayın.

haberbelen.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu