Yaşam

The Creator Movie’den İlk Fragman Geldi [Video]

Yapay zeka kullanılarak oluşturulan programlar, son dönemin en çok tanınan yönlerinden biridir. Özellikle yapay zekanın geleceğine dair pek çok tartışma arka arkaya devam ediyor. İşte YaratıcıSineması, yapay zeka ile insan ırkı arasında gelecekteki bir savaşa odaklanıyor.

Yapay zekanın geleceğine dair tartışmalar devam ederken bu konu şimdiden filmlere konu olmaya başladı. İnsan ırkı ile yapay zeka arasındaki savaşı anlatan The Creator’dan ilk fragman yayınlandı. Sinemanın yönetmen koltuğunda Yıldız Savaşları Rogue Onedan tanıdığımız Gareth Edwards oturuyor.

Film 29 Eylül’de vizyona girecek.

Gareth Edwards’ın yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği bilim kurgu aksiyon-drama filmi The Creator, 29 Eylül’de vizyona girecek. Filmin başrollerinde John David Washington, Gemma Chan, Ralph Ineson, Allison JanneyVe Ken Watanabebulunur.

Film, insan ırkı ile yapay zeka güçleri arasında gelecekteki bir savaşı konu alıyor. Bu savaşın ortasında, karısının bu savaşın ortasında kaybolmasının yasını tutan eski bir özel kuvvetler casusu olan Joshua (John David Washington), ele geçirme sırasında sıkıntıların mimarı olan Yaratıcı’yı avlamak ve öldürmekle görevlendirilir. savaşı ve insanlığı sona erdirme gücüne sahip gizemli bir silah geliştiren gelişmiş yapay zekanın. hikayeyi takip edeceğiz.

Yaratıcı için film fragmanı:

haber-beylikduzu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu