Haber

Trabzonspor’da futbolculardan Avcı’ya ‘Öğretmenler Günü’ tebriği

FIFA 2022 Dünya Kupası nedeniyle liglere verilen ulusal ortada hazırlıklarına devam eden Trabzonspor’da bordo mavili oyuncular idmanda, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle teknik direktör Abdullah Avcı ve teknik heyete çiçek verdi.

Trabzonspor, FIFA 2022 Dünya Kupası nedeniyle milli arada hazırlıklarına devam ediyor. Teknik direktör Avcı yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde basına açık olarak gerçekleştirilen idman öncesinde futbolcular; 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle teknik yönetici Avcı ile teknik heyete çiçek verdi. Futbolcularla konuşan teknik yönetici Avcı, akabinde antrenmanı takip eden basın mensuplarının yanına gelerek, eşi öğretmen olan TSYD Trabzon Şubesi Lideri Selçuk Kılıç’a çiçek takdim etti.

İDMANDA 22 EKSİKTrabzonspor’un bugünkü antrenmanında müsaadelerini uzatan Uğurcan Çakır, Marc Bartra, Eren Elmalı, Marek Hamsik, Siopis, Anastasios Bakasetas, Enis Bardhi, Jean Philippe Gbamin, Mountassir Lahtimi, Trezeguet ve Umut Bozok ile ulusal kadrolarında misyon yapan Maxi Gomez, Jens Stryger Larsen, Taha Altıkardeş ve Emrehan Gedikli egzersizde yer almadı.Bordo mavililerde ayrıyeten sol hamsting kasında spazm yaşayan Stefano Denswil, sol dizinde ağrısı olan Muhammet Taha Zirve, sağ hamstring kasında spazm yaşayan Doğucan Haspolat, sağ kasık bölgesinde kas spazmı yaşayan Yusuf Yazıcı, boğaz enfeksiyonu yaşayan Yusuf Erdoğan ile sakatlıkları nedeniyle tedavileri süren Dorukhan Toköz ve Serkan Asan katılmadı.VİSCA VE NACİ İKİNCİ YARIDA SALONDA ÇALIŞTITrabzonspor’un altyapı oyuncularının da katıldığı egzersizde A gruptan Djaniny Semedo, Edin Visca, Bruno Peres, Abdülkadir Ömür, Naci Ünüvar, Hüseyin Türkmen, Kağan Moradaoğlu, Hakan Aydın, Kerem Şen yer aldı. Bordo mavililerde Vitor Hugo da gruptan farklı olarak rejenerasyon çalışması yaptı. Egzersizin ikinci yarısında Edin Visca ile Naci

Ünüvar çalışmalarına salonda devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu