Haber

Erdoğan BAE’de! Tüm dünyanın gözünü çevirdiği tepenin onur konuğu olacak.

Son dakika Recep Tayyip Erdoğan haberi:Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dubai Uluslararası Havalimanı’nda BAE Ekonomi Bakanı Abdullah bin Tuk el-Mari, Türkiye’nin Abu Dabi Büyükelçisi Tugay Tunçer, Dubai Başkonsolosu Onur Şaylan ve diğer yetkililer tarafından karşılandı.

ERDOĞAN’A BAKANLAR EŞLİK ETTİ

Erdoğan ve Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ve Milli Savunma Bakanı Trader Ömer Bolat da BAE’ye geldi. .

DÜNYA HÜKÜMET ZİRVESİNDE ONUR KONUĞU OLACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Geleceğin Hükümetlerini Şekillendirmek”Temayla düzenlenecek Dünya Hükümetleri Zirvesi’ne onur konuğu olarak katılacak.

ÖNEMLİ TOPLANTILAR YAPILACAK

Çeşitli ülkelerden devlet ve hükümet yetkilileri, uluslararası kuruluşlar, özel daireler, akademi, sivil toplum, düşünce kuruluşları, medya temsilcileri ve iş adamlarının bir araya geleceği zirvede ana konuşmacı olarak konuşma yapacak olan Erdoğan’a BAE Cumhurbaşkanı da katılacak. Bu vesileyle Muhammed bin Zayed Al Nahyan. Katılımcı ülkelerden mevkidaşlarıyla ikili görüşmeler yapılması öngörülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu