Haber

O Artık Bir Anne! Eski Kedi Yavrusu Ceylan Özgül’ün Kurduğu Yeni Hayat ve Aile!

2017 yılında Adnan Oktar Örgütü’nden kaçmayı başaran eski kedi yavrusu Ceylan Özgül, kendine yeni bir hayat kurmayı başaran isimlerden biri oldu. 2019 yılında evlenen Özgül’ün yeni hayatını ve ailesini sizlere göstermek istedik.

Adnan Oktar’ın en sevdiği kediciklerden biri olan ve 11 yıl örgütte kaldıktan sonra 2017 yılında kaçmayı başaran Ceylan Özgül, Adnan Oktar örgütüne yönelik operasyonda kilit rol oynadı.

Örgütle ilgili itirafları ve açıklamalarıyla birçok detayı ortaya çıkaran Özgül, baskı, mutsuzluk, hayal kırıklığı ve eziyetlerin ardından kendine yeni bir hayat kurmayı başardı.

Bu yeni hayata başlarken kendisi gibi 13 yıl Adnan Oktar örgütünde kalan ve daha sonra firar eden Umut Kuruca ile 2019 yılında evlendi.

Kelimenin tam anlamıyla yeniden doğan çift, Show Haber’e şunları söyledi: “Yeni bir hayat. Ameliyattan sonra daha özgürleştik çünkü ondan önce sürekli üstümüze geliyorlardı. Örgütten ayrıldıktan sonra yeni hayata uyum sağlamak çok zor.” Bir açıklama yaptı.

Aslında bu Ceylan Özgül’ün ikinci evliliğidir. Daha önce örgüt içinde kağıt üzerinde hiç tanımadığı biriyle evlenmişti. Konuyla ilgili Özgül, “Evlilik, bazı hukuki süreçlerden yararlanmak için yapılır.” dedi.

Mutlu bir evliliği olan Özgül, geçtiğimiz yıl Kaplan adını verdikleri oğlunu dünyaya getirdi.

Ceylan Özgül örgütten ayrıldıktan sonra kendine yeni bir hayat kuran az sayıdaki isimden biri.

Sizi bu keyifli aileyle baş başa bırakalım:

Çok hoş bir aile. Biz de ‘Maşallah’ diyelim. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu