Yaşam

Darmaduman 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Darmaduman yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Darmaduman 5. bölüm fragmanı İZLE!

Ay Üretim imzalı Darmaduman dizisi, birinci kısmın yayınladığı tarihten itibaren izleyicileri tarafından ağır ilgi görüyor. Birinci kısmı 27 Ekim 2022 tarihinde yayınlanan dizinin yeni kısmı merak ediliyor ve Darmaduman 5. kısım fragmanı yayınlandı mı? Formunda araştırılıyor. Merak eden izleyiciler için bu haberimizde Darmaduman 5. kısım fragmanı yayınlandı mı? Sorusunu yanıtladık. Pekala, Darmaduman 5. kısım fragmanı yayınlandı mı? Darmaduman yeni kısım fragmanı çıktı mı? Darmaduman 5. kısım fragmanı İZLE!

DARMADUMAN 5. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Darmaduman 4. kısmının akabinde 5. kısım fragmanı 20 Kasım tarihinde izleyicileri ile buluştu.

DARMADUMAN SON KISIMDA NELER OLDU?

Babalarının kazasıyla sarsılan ve bu kazada Yağız’ın parmağı olduğunu düşünen Kerem ve Ece bir yandan bu sorunlarla uğraşırken bir yandan da babalarına destek olmak için yarı zamanlı iş aramaya başlıyorlar. Ece çalışma hayatının ilk gününde yaşamın acı taraflarıyla karşılaşıyor. Ece’yi içinde bulunduğu çıkmazdan koruyan ve sahip çıkan Cihan mi olacaktır?
Kerem ve Ece ile İstanbul’da tanıştığı arkadaşları Derin ve Cihan ortasında birinci flört rüzgarları eserken her karakter geçmişinden getirdiği duygusal pürüzlerle yine yüzleşiyor. Arkadaşlığın aşka dönüştüğü yolda herkesi kendi imtihanı bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu